Návod: Ako požiadať o pôžičku/úver od VÚB

1901

Vybavenie spotrebného úveru od VÚB banky nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie. Teraz môžete o pôžičku požiadať priamo z pohodlia domova cez internet.

Všeobecná úverová banka ponúka v rámci spotrebných úverov bezúčelovú Pôžičku na čokoľvek, ale aj účelovú Pôžičku na refinancovanie starých úverov. Obidva typy úverov sú populárne minimálne rovnako, ako kedysi Flexipôžička. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako si vybaviť úver od VÚB online krok po kroku.

1. Zistite, či spĺňate podmienky poskytnutia úveru

Ak máte od 18 do 73 rokov, nemáte žiadnu exekúciu a máte trvalý príjem, spĺňate tie najdôležitejšie podmienky pre získanie pôžičky z VÚB banky. Pokiaľ nepracujete na trvalý pracovný pomer na Slovensku, pripravte sa na to, že budete musieť v prípade potreby výšku svojho príjmu vedieť banke zdokladovať.

2. Nastavte si jeho výšku

Ak sa rozhodnete pre online VÚB pôžičku, musíte si najprv zvoliť jej výšku. Tu existujú dva limity. Prvým je výška vášho príjmu, ktorá určuje, aká vysoká môže byť výška mesačnej splátky, čiže nepriamo aj úver. Druhým je ponuka banky. V tomto prípade si môžete zvoliť výšku úveru od 500 € až do 25.000 €.

Chcete výhodnú pôžičku na mieru ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie

3. Vyberte si lehotu splatnosti

Po nastavení výšky pôžičky je treba zvoliť dobu splatnosti. Pôžička sa spláca vo forme mesačných splátok rovnakej výšky. Minimálny počet splátok je 13, maximálny 96. V praxi to znamená, že čím dlhšiu splatnosť si vyberiete, tým menšia bude splátka, ale viac preplatíte úver. Preto si dajte záležať na výbere splatnosti, ktorá sa vám najviac hodí.

4. Dokončite vyplnenie žiadosti a odošlite ju

Po zvolení výšky a doby splatnosti pôžičky zostáva už len dokončiť vyplnenie žiadosti o úver. V praxi to znamená vyplniť meno, priezvisko, rodné číslo, telefón a email. Potom si v rámci online formuláru vyberiete už len pracovné zaradenie, potvrdíte, že nie ste v registroch neplatičov a môžete žiadosť odoslať k posúdeniu do banky.

5. Podpíšte úverovú zmluvu a počkajte na peniaze

Hneď, ako je úver schválený, je potrebné doložiť potrebné doklady k podpisu zmluvy. V niektorých prípadoch banka vyžaduje aj preukázanie výšky príjmu, takže musíte tento doklad k zmluve pripojiť. Potom už stačí len podpísať zmluvu o úvere a počkať, kým banka odošle peniaze priamo na váš bankový účet.

Nezabudnite:

  • po 18 mesiacoch riadneho splácania vám VÚB banka vráti poplatok za vybavenie
  • vďaka akciovej ponuke získate zníženie úroku o -2 % už hneď od úvodu
  • úver je možné v budúcnosti kedykoľvek čiastočne alebo úplne predčasne splatiť
  • na vybavenie nepotrebujete mať žiadneho ručiteľa, spoludlžníka či iné ručenie
4.7/5 - (15 votes)

1 KOMENTÁR

KOMENTOVAŤ:

Prosím vyplňte pole komentár
Vyplňte Vaše meno

Zadajte správnu hodnotu pre AntiSPAM ochranu *